Scottie Go! Labirynt - gra do nauki programowania

Cena: 129,90 
Edukacja
Pamięć
Kreatywność
Kup teraz:

Dlaczego warto?

 

Gra Scottie Go! Labyrinth to edukacyjna gra, która pozwala na zabawę, ale też naukę podstawowych pojęć programistycznych i logiki programowania w sposób niezwykle przystępny, łącząc aplikację z tradycyjną grą planszową.

 

Zabawa z kodowaniem to pomoc bohaterowi gry, którym jest sympatyczny kosmita Scottie. Podczas międzygwiezdnej podróży Scottiemu zabrakło kryształów zasilających jego statek i musi awaryjnie lądować na nieznanej asteroidzie. Żeby pomóc Scottiemu odnaleźć i zebrać kryształy gracz musi pokierować jego ruchami, układając program ze specjalnych bloczków w kształcie puzzli znajdujących się w pudełku. Następnie ułożony program należy zeskanować za pomocą aplikacji do nauki programowania Scottie Go! Labyrinth, a kosmita wykona go na ekranie urządzenia. W ten sposób dzieci przekonają się, jak przyjazna, ciekawa i łatwa jest nauka programowania i czy ułożyły program prawidłowo.

 

Scottie Go! Labirynt to 52 zagadki logiczne i łamigłówki, które będą wyzwaniem zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych graczy.

Zadania w aplikacji zawierają wiele przygód, Gracz zapoznaje się z zadaniem i analizuje je. Planuje sekwencje poleceń, które sprawią, że Scottie w odpowiednim momencie podskoczy, ominie przeszkody, podniesie obiekt, uruchomi urządzenie, a nawet użyje teleportów i zrealizuje cele zadania.

Po wykonaniu prawidłowo wszystkich zadań, Scottiemu, któremu udało się już zebrać wszystkie kryształy, do zasilenia jego statku, uda się oczywiście wrócić do domu!

 

 

 

Gra przeznaczona jest dla dzieci od 6 roku życia, ale bawić i uczyć mogą się również młodsze dzieci, które posiadają wystarczające predyspozycje. Grać możemy pojedynczo, ale gra w Scottie Go! Adventures: Labirynt to także doskonała okazja do zabawy i pracy w zespole 2-3 osobowym. Dla najmłodszych użytkowników zaleca się pomoc rodzica lub opiekuna.

 

Elementy gry: 

Scottie Go! Labirynt składa się z pudełka zawierającego kartonowe klocki i aplikacji mobilnej do pobrania urządzenia mobilne – smartfon, tablet.

Klocki – służą do pisania programów, które będzie wykonywał Scottie. Mają też zdefiniowane zadanie: pozwalają graczom przyswoić podstawowe pojęcia programistyczne.

Aplikacja – za jej pomocą skanujemy ułożony z klocków program przez wykonanie zdjęcia lub nagranie wideo. Po zeskanowaniu programu Scottie wykona go linijka po linijce, a gracz będzie mógł się przekonać, czy zadanie zostało prawidłowo rozwiązane.

 

Pudełko zawiera:

  • 57 kartonowych klocków do układania programów
  • Instrukcję
  • Kod licencyjny do zainstalowania aplikacji na 2 urządzeniach

 

W każdym pudełku znajduje się dokładna instrukcja obsługi i specjalny kod licencyjny potrzebny do pobrania i uprawniający do zainstalowania aplikacji na 2 urządzeniach.

 

Wyprodukowane w Polsce

 

Uwaga – pudełko NIE zawiera tabletu

 

Wiek: od 6 lat

Wymiary opakowania: 25 x 18 x 4 cm

Zapytaj o ten produkt

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zmieniłeś zdanie? Wolisz inny prezent?

Masz prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni od zamówienia.
Wyślij paczkę
Zwrot pieniędzy

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego

Czekamy na Ciebie

Główka Pracuje w godzinach:

poniedziałek – piątek   11:00 –  18:00

soboty    9:3014:30

JESTEŚMY OTWARCI STACJONARNIE  :)

ul. Słowackiego 23 – pawilon 7

80-257 Gdańsk

🚚 DARMOWA DOSTAWA od 299zł! 🚚
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin