Scottie Go! - gra do nauki programowania

Cena: 169,00 
Edukacja
Pamięć
Kreatywność
Kup teraz:

Dlaczego warto?

 

Scottie Go! to innowacyjna gra do nauki programowania dla całej rodziny.

Z grą Scottie Go! dzieci zdobywają liczne, tak bardzo ważne dla ich przyszłości kompetencje oraz umiejętności: poznają podstawy programowania, uczą się rozwiązywania skomplikowanych problemów i logicznego myślenia.

Ułóż sekwencję z kartonowych klocków, zeskanuj ją dzięki bezpłatnej aplikacji i obserwuj Scottiego jak porusza się według twojej instrukcji na ekranie urządzenia!!! Od razu możesz zobaczyć efekt swojej pracy!

 

 

scottie go nauka programowania dla dzieci

 

 

Bohaterem gry jest sympatyczny kosmita Scottie, którego pojazd ulega zniszczeniu nad Ziemią a jego części spadają na wszystkie kontynenty, Zadaniem gracza jest pomóc Scottiemu w zdobyciu części zamiennych, żeby mógł wrócić do domu. Aby je odnaleźć, musi ukończyć wszystkie zadania poprzez ułożenie odpowiednich programów z kartonowych klocków, które łączą się ze sobą jak puzzle. Gotowy program skanujemy smartfonem lub tabletem z zainstalowaną aplikacją Scottie Go!. Jeżeli zapisane instrukcje są prawidłowe, Scottie bez problemu wykona zadanie! Jeżeli jednak były błędne, zadanie trzeba wykonać jeszcze raz.

 

Gra składa się z pudełka zawierającego kartonowe klocki do nauki programowania oraz aplikacji w formule kursu z zadaniami na urządzenia PC lub mobilne (smartfon, tablet).

Gra zawiera 60 zadań o rosnącym poziomie trudności. Przygody Scottiego na 6 kontynentach pomagają opanować takie  podstawowe pojęcia niezbędne do kodowania jak: instrukcja prosta i złożona, parametr, pętla, instrukcja warunkowa, zmienne i funkcje.

 

Gra jest dedykowana dla dzieci w wieku 6 lat lub starszych. Grać możemy pojedynczo, lub zespołowo. Praca zespołowa to więcej zabawy dla całej rodziny, a także okazja do rozwijania licznych kompetencji m.in. matematycznych i algorytmicznych. Dla najmłodszych graczy przy pokonywaniu pierwszych poziomów gry zaleca się pomoc rodzica lub opiekuna.

 

Każdy może programować. W grze nie potrzeba nawet podstawowej znajomości pojęć programowania. W cały świat Scottiego i środowisko podstaw programowania wprowadzi Cię wyjątkowy samouczek. Aplikacja Scottie Go oraz bloczki zostały tak zaprojektowane, aby umożliwić rozwiązywanie zadań nawet najmłodszym.

 

Elementy gry: 

Scottie Go! Labirynt składa się z pudełka zawierającego kartonowe klocki i aplikacji mobilnej do pobrania urządzenia mobilne – smartfon, tablet.

Klocki – służą do pisania programów, które będzie wykonywał Scottie. Mają też zdefiniowane zadanie: pozwalają graczom przyswoić podstawowe pojęcia programistyczne.

Aplikacja – za jej pomocą skanujemy ułożony z klocków program przez wykonanie zdjęcia lub nagranie wideo. Po zeskanowaniu programu Scottie wykona go linijka po linijce, a gracz będzie mógł się przekonać, czy zadanie zostało prawidłowo rozwiązane.

 

Pudełko zawiera:

  • 179 kartonowych klocków do układania programów
  • planszę do układania klocków
  • organizer do porządkowania klocków
  • Instrukcję
  • Kod licencyjny do zainstalowania aplikacji na 3 urządzeniach

 

 

W każdym pudełku znajduje się dokładna instrukcja obsługi i specjalny kod licencyjny potrzebny do pobrania i uprawniający do zainstalowania aplikacji na 3 urządzeniach.

 

Wyprodukowane w Polsce

 

Uwaga – pudełko NIE zawiera tabletu

 

Wiek: od 6 lat

Wymiary opakowania: 41 × 27 × 6 cm

 

Zapytaj o ten produkt

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zmieniłeś zdanie? Wolisz inny prezent?

Masz prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni od zamówienia.
Wyślij paczkę
Zwrot pieniędzy

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego

Czekamy na Ciebie

Główka Pracuje w godzinach:

od poniedziałku do piątku do 11:00 do 18:00

w soboty od 10:30 do 14:30

JESTEŚMY OTWARCI STACJONARNIE :)

ul. Słowackiego 23 – pawilon 7

80-257 Gdańsk

🚚 DARMOWA DOSTAWA od 299zł! 🚚
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin