Puzzle emocje

Cena: 38,60 
Kreatywność
Komunikacja
Um. motoryczne
Edukacja
Pamięć
Kup teraz:

Dlaczego warto?

Każdy wie, jak wiele radości potrafi dać dzieciom zabawa puzzlami. A gdyby tak połączyć zabawę z nauką rozpoznawania emocji? Oto zestaw 28 drewnianych puzzli, które łączą popularną zabawę z nowoczesną edukacyjną formą.

 

Dlaczego warto….

Emocje są bardzo ważne w życiu każdego człowieka. Ich naukę powinniśmy zacząć jak najszybciej, gdyż możliwości i umiejętność wyrażania emocji pozwala dziecku rozwijać się w harmonijny sposób. Proponowane puzzle uczą dopasowywania odpowiedniej emocji do sytuacji, która ją wywołała. Pozwala to dziecku nauczyć się w jakich sytuacjach, pojawiają się jakie emocje!

Dodatkowo możemy wzbogacić zabawę o naukę obcych języków! Na każdym puzzlu obrazującym sytuację napisana jest emocja w 4 językach: po angielsku, niemiecku, francusku i włosku.

 

 

puzzle rozpoznaj emocje 10677

 

 

Nasza rada…

Puzzle oprócz nauki i zabawy, mogą być idealnym narzędziem do rozmowy z naszym dzieckiem. Jeśli nie jesteśmy pewni, jak czuje się nasze dziecko, możemy podsunąć mu do zabawy puzzle, aby wywołać rozmowę o jego uczuciach. Tak samo, jeśli widzimy, że nasze dziecko nie radzi sobie z jakąś sytuacją można za pomocą puzzli w bardziej przystępny sposób ją wyjaśnić.

 

Wiek: 3+

Wymiary opakowania:14 x 10 x 6,5 cm

Rozmiar puzzla: 7 x 6 cm

Producent: Small Foot

Numer: 10677

Zapytaj o ten produkt

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zmieniłeś zdanie? Wolisz inny prezent?

Masz prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni od zamówienia.
Wyślij paczkę
Zwrot pieniędzy

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego

Czekamy na Ciebie

Główka Pracuje w godzinach:

od poniedziałku do piątku od 11:30 do 19:00

w soboty od 9:00 do 15:00

 

ul. Słowackiego 23 – pawilon 7

80-257 Gdańsk