Niezwykłe klocki skrętne

Cena: 119,90 
Kreatywność
Komunikacja
Um. motoryczne
Edukacja
Pamięć
Kup teraz:

Dlaczego warto?

Dlaczego warto…

Te niezwykłe klocki sprawdzą się już dla dwulatka, ale i starsze dzieci będą mogły ćwiczyć dzięki nim swoją kreatywność!
W związku z tym, że klocki przekształcają się w bardzo łatwy sposób, dziecko nie musi wkładać wiele wysiłku fizycznego aby utworzyć wymyślony przez siebie kształt. Dzięki temu klocki idealnie sprawdzą się do ćwiczenia kreatywności naszych małych pociech! Każde dziecko będzie mogło najpierw zaprojektować, a potem zbudować konstrukcje, które były by niemożliwe do zbudowania z normalnych klocków.

 

drewniane klocki skrętne plan toys 5508

 

Niebanalna zabawka firmy Plan Toys®, stworzona w 100% w ekologiczny sposób. Łączy klasyczne klocki z nowoczesnym podejściem do zabawy! Składa się z 8 sztuk klocków, które posiadają pięć różnych kształtów. Niebanalność tej klasycznej zabawki polega na możliwości skręcania klocków wokół ich osi w bardzo łatwy sposób! W związku z tym mamy możliwość ułożenie praktycznie nieskończonej liczby kształtów!

 

drewniane klocki skrętne plan toys 5508

 

Wszystkie drewniane zabawki marki Plan Toys® są wytworzone z naturalnie wysuszonego drewna kauczukowego.
Podczas suszenia nie są używane żadne substancje chemiczne. Są połączone z klejem bez formaldehydu i pokryte nietoksycznymi, ekologicznymi barwnikami na bazie wody.

drewniane klocki skrętne plan toys 5508

Nasza rada…

Zabawkę można wykorzystać także do ćwiczenia cierpliwości, dokładności oraz zapamiętywania schematów. Możemy podczas zabawy z naszym dzieckiem prosić o powtórzenie ułożenia odpowiedniego kształtu, zgodnie z naszym wzorem. Ponadto możemy prosić naszą pociechę o odtworzenie wzoru, które samo wcześniej ułożyło! Każda forma zabawy tymi klockami wspomaga ponadto rozwój koordynacji ręka – oko, które jest bardzo ważne, na każdym etapie rozwoju!

 

Wiek: od 2 lat

Producent: Plan Toys

Wymiary opakowania: 23 x 19 x 7,5 cm

Kod produktu: PLTO-5508

Zapytaj o ten produkt

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zmieniłeś zdanie? Wolisz inny prezent?

Masz prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni od zamówienia.
Wyślij paczkę
Zwrot pieniędzy

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego

Czekamy na Ciebie

Główka Pracuje w godzinach:

od poniedziałku do piątku od 11:30 do 19:00

w soboty od 9:00 do 15:00

 

ul. Słowackiego 23 – pawilon 7

80-257 Gdańsk