Kolorowanka wodna - safari

Cena: 24,90 
Kreatywność
Komunikacja
Um. motoryczne
Edukacja
Pamięć
Kup teraz:

Dlaczego warto?

MAGICZNA KOLOROWANKA WODNA – SAFARI!

 

W tej wersji kolorowanki wodnej znajdują się cztery karty ukazujące świat zwierząt egzotycznych – przenieś się na safari!

 

Na stronach do malowania ukazują się kolorowe zwierzęta i krajobrazy safari, a na odwrocie kart można sprawdzić ile elementów zawartych jest na poszczególnych obrazkach – spróbuj policzyć je wszystkie!

 

Wodna kolorowana to niesamowity produkt przeznaczony dla dzieci! Wyobraź sobie kolorowankę pozwalająca na malowanie bez użycia kredek czy farb. Dzięki naszemu produktowi to możliwe! Wystarczy tylko trochę magicznej substancji zwanej „wodą” a twoje dziecko będzie mogło cieszyć się kolorowymi malunkami.

 

Malowanie wodą - safari

 

To wydanie wodnej kolorowanki zawiera cztery grube białe strony na których czarną linią narysowane są kontury zwierząt. W zestawie znajduje się również plastikowy pędzel który należy napełnić wodą. Strony po pomalowaniu pędzlem z wodą nabierają kolorów, wypełniając obrazek treścią. Cała książeczka, łącznie z miejscem na pędzelek, połączona jest spiralką, dzięki czemu łatwo można wziąć zestaw ze sobą na przykład w podróż. Malowanie nie powoduje ryzyka zabrudzenia, a strony nadają się do wielokrotnego użytku – po wyschnięciu kolory znikają zostawiając same czarne kontury.

 

 

Dlaczego warto…

Wodna kolorowanka posiada cztery niezależne od siebie strony, na których przedstawione są różne zwierzęta. Magicznie pojawiające się kolory zapewniają dzieciom wiele radości, co sprawia że sięgają po nią bardzo często! Nawet w sytuacjach gdy nie za bardzo lubią tradycyjne rysowanie czy malowanie…

 

Malowanie wodą - safari

 

Na odwrocie każdej strony znajdują się zagadki. Poszukiwanie oraz liczenie elementów które pojawiają się dopiero po pomalowaniu obrazka rozwija spostrzeganie oraz ćwiczy umiejętność liczenia. Znalezienie wszystkich elementów daje dziecku poczucie satysfakcji!

Po wyschnięciu kolory znikają i malowanie można zacząć od początku!

 

Ponieważ do uzyskania barwnych efektów potrzebna jest jedynie woda nie ma ryzyka zabrudzenia ubrania czy mebli :)

 

Dlatego też kolorowanka świetnie sprawdzi się w podróży, restauracji, czy poczekalni.

 

Nasza rada…

Jest to idealna zabawka dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z malowaniem czy rysowaniem. Jest to związane z tym, że woda zawsze doskonale wypełnia kształty pozostawiając poczucie dobrze wykonanego przez dziecko zadania. Zapobiega to zniechęcaniu i rozwija w młodym artyście wolę do dalszego rozwoju! Pamiętajcie, że po pomalowaniu można wykorzystać rysunek do nauki nazw zwierząt w różnych językach i wydawanych przez nich odgłosów. Prowadząc taką zabawę nie dość, że rozwijamy u naszej pociechy koordynacje ręka-oko to dodatkowo pobudzamy jego zdolności zapamiętywania! To wszechstronna nauka bez ryzyka porażki!

 

 

Wiek: 3+

Producent: Melissa&Doug

Nr katalogowy: 19441, water wow

Wymiary produktu (W/S/D): 25,5/15,5/4,0 cm

Zapytaj o ten produkt

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zmieniłeś zdanie? Wolisz inny prezent?

Masz prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni od zamówienia.
Wyślij paczkę
Zwrot pieniędzy

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego

Czekamy na Ciebie

Główka Pracuje w godzinach:

od poniedziałku do piątku od 11:30 do 19:00

w soboty od 9:00 do 15:00

 

ul. Słowackiego 23 – pawilon 7

80-257 Gdańsk

PRZERWA W REALIZACJI ZAMÓWIEŃ
Zamówienia internetowe złożone po 8 marca zrealizujemy po 5 kwietnia. Sklep stacjonarny jest NIECZYNNY do odwołania.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin