Drewniana wieża edukacyjna

Cena: 84,90  82,90 
Kreatywność
Komunikacja
Um. motoryczne
Edukacja
Pamięć

Oczekujemy na dostawę. Skontaktuj się ze sklepem aby zamówić ten produkt.

Dlaczego warto?

Piramidka edukacyjna będzie służyła długo i zapewni Twojemu dziecku wiele ciekawej i kreatywnej zabawy. Zestaw zawiera 6 sztuk drewnianych kolorowych klocków w różnych rozmiarach, dzięki którym maluchy stawiają pierwsze kroki w budowaniu wież.

Ta fantastyczna zabawka sprawdza się jako pomoc dydaktyczna. Na każdej ściance klocka znajduje się różny materiał edukacyjny.

Zestaw zawiera 6 klocków z rysunkami :

  • cyferek
  • dzikich zwierząt
  • kolorów (z podpisem po angielsku)
  • figur geometrycznych
  • przyrody (ilość narysowanych elementów odpowiada cyfrze)

 

Drewniana wieża edukacyjna

 

Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Dobierając kolejne elementy wieży dziecko rozwija umiejętność wzrokowego porównywania wielkości oraz ćwiczy logiczne myślenie.

Atutem zabawki jest fakt, że wszystkie elementy wieży możemy schować do jej podstawy, dzięki czemu całość zajmuje mało miejsca i łatwo jest ją przechowywać.

 

 

Drewniana wieża edukacyjna

 

 

Nasza rada:

Za każdym razem, gdy dziecko ustawia kolejny element wymawiajcie nazwę rysunku, który widzi (np. pięć, trójkąt, zebra). W ten sposób rozbudujecie zasób słownictwa maluszka. A licząc przedstawione elementy będziecie rozwijać jego zdolności matematyczne.

Połączenie ruchu z poznawaniem nowych pojęć sprawia, że nauka jest dużo bardziej efektywna. Warto to wykorzystać w zabawie!

Warto też spojrzeć na zabawkę kreatywnie i wykorzystać ją nie tylko do budowania wieży. Możemy na przykład ustawić największy element do góry nogami i zabawić się w rzucanie do celu. Taka zabawa świetnie rozwija koordynację wzrokowo-ruchową i daje dużo radości. Zwłaszcza, że różne przedmioty mogą wydawać inne dźwięki wpadając do pudełka. Zachęćmy dziecko do eksperymentowania!

A może uda wam się znaleźć w otoczeniu przedmioty w takim samy kolorze, jaki widnieje na górze elementu wieży (np. blue)? To świetne ćwiczenie na spostrzegawczość sprawi, że maluch dużo szybciej zapamięta nazwy kolorów, może nawet po angielsku.

 

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość naszego towaru, dlatego dbamy o to aby farby, którymi pomalowane są nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa ( EN71 i ASTM).

Wieża po złożeniu ma 48cm wysokości.

Wiek: 12m+

Wymiary opakowania:

dł: 220mm x wys: 120mm x szer: 120mm

Zapytaj o ten produkt

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Zmieniłeś zdanie? Wolisz inny prezent?

Masz prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni od zamówienia.
Wyślij paczkę
Zwrot pieniędzy

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego

Czekamy na Ciebie

JESTEŚMY OTWARCI :)

Zapraszamy w godzinach:

poniedziałek – piątek od 12:00 do 18:00

13 i 14 stycznia NIECZYNNE

soboty od 10:00 do 15:00

ul. Słowackiego 23 – pawilon 7

80-257 Gdańsk