Drewniana zjeżdżalnia 2 w 1

25 maja 2018

Zjeżdżalnia wykonana została z bezpiecznego dla dzieci drewna oraz plastiku o atrakcyjnych dla dziecka żywych kolorach. Drugą funkcją zjeżdżalni jest przebijanka do kulek! Produkt ten odznacza się solidnością wykonania i funkcjonalnością.

 

drewniana zjeżdżalnia i przebijanka

 

Dlaczego warto…?

Zjeżdżalnia rozwija umiejętności logicznego i kreatywnego myślenia. dziecko niezależnie od płci z chęcią pobawi się pędzącym samochodzikiem, zjeżdżającym w dół po torze! Przebijanka natomiast rozwija koordynacje między ręką a okiem naszej pociechy! Dzięki możliwości szybkiej zmiany wykonywanej zabawy, nie pozwala na przedwczesne znudzenie się jedną czynnością.

 

drewniana zjeżdżalnia i przebijanka

 

Nasza rada:

Rozwinięciem zabawy może być eksperymentowanie z toczeniem. Wystarczy poszukać przedmiotów, które można spuścić ze zjeżdżalni takich jak: duże i małe piłki, rolka po ręczniku papierowym, wałek z plasteliny. Następnie zachęćmy dziecko do obserwacji szybkości toczenia oraz słuchania dźwięków wydawanych przez różne materiały. A może zjeżdżalnia zamieni się w skocznię narciarską?

 

Życzymy miłej zabawy!

 

Rekomendowany wiek dziecka powyżej 18 miesięcy.

 

 

drewniana zjeżdżalnia i przebijanka

 

 

drewniana zjeżdżalnia i przebijanka

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego

Czekamy na Ciebie

Główka Pracuje w godzinach:

od poniedziałku do piątku do 11:00 do 18:00

w soboty od 10:30 do 14:30

JESTEŚMY OTWARCI STACJONARNIE :)

ul. Słowackiego 23 – pawilon 7

80-257 Gdańsk

🚚 DARMOWA DOSTAWA od 299zł! 🚚
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin